GWARANCJA
REKLAMACJA, GWARANCJA i ZWROTY
Ogólne warunki gwarancyjne sklepu internetowego GotoweReklamy.pl
  1. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym GotoweReklamy.pl są objęte 6 miesięczną gwarancją.
  2. GotoweReklamy.pl gwarantuje iż w okresie gwarancji, firma Maciej Rudnicki prowadząca sklep internetowy pod adresem GotoweReklamy.pl, lub inna firma serwisowa działająca z upoważnienia firmy Maciej Rudnicki, w stosownym czasie, po dostarczeniu produktu, bezpłatnie usunie wady materiałowe, konstrukcyjne i wykonawcze, w drodze naprawy lub, jeżeli według własnego uznania firma Maciej Rudnicki stwierdzi taką konieczność, wymieni Produkt na nowy spełniający wymagania wynikające z zamówienia.
  3. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty sprzedaży widniejącej na dowodzie zakupu a okres końca gwarancji został wyszczególniony na karcie produktu oraz w uwagach na stronach GotoweReklamy.pl.
  4. Gwarancja traci ważność w wypadku wykonywania przez Kupującego jakichkolwiek zmian, napraw lub przeróbek w towarze oraz w wypadku nieprawidłowego montażu, przechowywania lub użytkowania towaru.
  5. W wypadku stwierdzenia wady produkcyjnej lub materiałowej kwalifikującej towar do naprawy lub wymiany, czynność ta nastąpi w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu towaru lub w wypadku gdy termin realizacji zamówienia przy zakupie był dłuższy niż standardowe 14 dni roboczych w terminie nie dłuższym niż termin realizacji zamówienia przy zakupie towaru naliczany od daty otrzymania zwrotu.
  6. W wypadku stwierdzenia wady produkcyjnej lub materiałowej kwalifikującej towar lub produkt do reklamacji, GotoweReklamy.pl może dokonać naprawy produktu, wymienić produkt na nowy, nieobarczony wadą, lub dokonać zwrotu pieniędzy.
  7. Wszelkie roszczenia finansowe w stosunku do GotoweReklamy.pl związane z reklamacją są rozpatrywane tylko i wyłącznie do wysokości realizowanego zamówienia.
  8. W celu złożenia reklamacji, należy przesłać informacje na e-mail: , z opisem wady produktu.
  9. Towar przeznaczony do reklamacji należy dostarczyć na wskazany adres punktu serwisowego lub gdy sklep GotoweReklamy.pl tak zdecyduje, ustalić ze sklepem termin wizyty serwisu, mającej na celu usunięcie usterki.

GotoweReklamy.pl

Pytania:
W wypadku jakichkolwiek pytań, lub niejasności, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta drogą mailową pod adres: lub po przez formularz
Polub nas na FaceBook'u
Serwisy internetowe
Logo Sklep GotoweReklamy.pl
Infolinia:
codziennie w godz.:
poniedziałek-piątek:
10.00-18.00
sobota:
11.00-17.00

Uwaga: Gdy prowadzamy montaż mogą nastąpić problemy z kontaktem telefonicznym. W takim przypadku prosimy o ponowny telefon w późniejszym terminie lub o e-mail.
Kontakt:
tel.:
(+48)725 732 057
e-mails:
Linki:
logo Alaner